- Wonen
- Banken & Fauteuils
- Relaxfauteuils
- Salon- & Bijzettafels
- Stoelen
- Tafels
- Kasten
- Verlichting
- Accessoires

Theresia kende Warmenhuizen eigenlijk nog helemaal niet zo goed toen ze besloot om hier een huis te kopen. Ze wilde graag in een dorp wonen, weg bij de polderbaan en vooral meer ruimte om het huis hebben. Ze vond een heerlijk oud dorpshuis, midden in het knusse centrum.
Theresia: "De laatste jaren woonde ik in Assendelft bij mijn ouders. Het plan was dat ik voor werk een lange tijd naar het buitenland zou gaan, maar dat ging op het laatste moment niet door. Mijn huis had ik echter wel al verkocht. Gelukkig woonden mijn ouders op een grote boerderij en kon ik daar prima wonen in mijn eigen gedeelte. Het idee was om hier voor korte tijd te wonen, maar toen de huizenprijzen zo ontzettend stegen, is deze periode wat langer geworden. Het was eigenlijk best leuk om op deze leeftijd mijn ouders weer van zo dichtbij mee te maken. Wel hield ik altijd mijn ogen open voor leuke huizen. Zo heb ik eens bijna het koopcontract getekend van een huis in Limmen, maar daar bleken zoveel gebreken te zijn, dat ik van de koop afzag."
Schilderij vormde de basis
Toen ze het dorpshuis in Warmenhuizen tegenkwam, is ze direct gaan kijken. Het is een huis uit 1920 en er moest nog wel het een en ander aan gebeuren. Zo heeft een elektricien het gehele huis opnieuw aangelegd en heeft ze zelf het hele huis geschilderd. Theresia: "Ik heb enkel een groot schilderij van mijn vorige huis meegenomen en dat vormde ook meteen de basis voor de rest van de inrichting. Omdat ik in Assendelft ben opgegroeid, kwam ik veel in Heemskerk. De bank heb ik bij Lubbers gekocht, ik zag hem in de etalage staan en ben direct naar binnen gegaan. Omdat het een oud huis is, zijn er veel originele details, zoals bijzondere hoekjes en bogen in het huis. Het was daarom wel even puzzelen hoe we de bank het beste konden neerzetten. Lubbers kon me hierin goed adviseren en de bank staat nu exact zoals zij aangaven!"
Met nieuwe liefde naar Madeira
Een ander bijzonder leuk detail is dat ze bij het nieuwe huis ook een nieuwe liefde cadeau kreeg. Ze legt lachend uit: "Mijn aankoopmakelaar is nu mijn vriend. Hij heeft zijn hele leven in dit dorp gewoond en daardoor heb ik in korte tijd bijna iedereen leren kennen." Ze zijn net samen op vakantie geweest naar Madeira, waar ze veel gewandeld hebben. Voor beide geen eerste passie, want waar Theresia graag een surfplank pakt en haar vriend liever gaat wielrennen, bleek wandelen toch de beste manier om samen nieuwe plekken te ontdekken.