Eerstvolgende koopzondag: 14 september a.s. van 12:00 tot 17:00 uur
Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm Henders en Hazel Helga pot H34cm

Henders en Hazel COCOMAISON accessoire

Helga pot H34cm

Shop deze plantenpot HELGA uit de collectie van COCOmaison voor een heerlijke 'beachy' look in je interieur. De pot is gemaakt van polyresin en is rondom de buitenkant volledig bedekt met een schelpenstructuur. HELGA is in twee maten verkrijgbaar en beige van kleur, waardoor hij in elk interieur mooi tot zijn recht komt. Kies jij voor deze variant van 34 cm hoog of ga je liever voor een maatje kleiner? Tip van onze stylisten: combineer beide plantenpotten HELGA voor een mooie eenheid in je interieur.

In het centrale magazijn is momenteel nog een kleine voorraad van dit artikel. Voorkom teleurstelling en bestel dus snel. U krijgt het artikel binnen 2 tot 4 weken bij u thuis afgeleverd.


Andere voorraad modellen van accessoire COCOMAISON

Hoogte:
34 cm
Breedte:
32 cm
Diepte:
32 cm

Artikelnummer:

48349CRE

Levertijd:

Binnen 2 tot 4 weken (mits voorradig)

Merk:

Henders en Hazel

Collectie:

COCOMAISON

Type:

accessoire